Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Google 'Insight for Search'

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Google 'Insight for Search'   Thu Jan 29, 2009 10:38 am

Google ka prezantuar prodhimin e saj mė tė ri "Insight for Search". Kjo dedikohet pėr "shpalljet e vogla" dhe ka pėr detyrė qė tė pėrcjellė popullaritetin e terminologjisė sė kėrkimit nė tėrė botėn. Me pėrdorimin e Insight Search mund tė kėrkoni me termin tė caktuar pėr tė shikuar sa herė ėshtė kėrkuar po i njejti, ka mundėsi qė tė shikoni se cili prodhim ėshtė mė i popullarizuar nė vende tė ndryshme tė botės, mund tė shikoni se nė cilin vend rriten apo ulen interesat pėr ndonjė termin tė caktuar. Rezultatet e kėtij kėrkimi mund tė filtrohen me regjione, kohė apo edhe kategori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.do-talk.com
 
Google 'Insight for Search'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Informatikė & Programim-
Kėrce tek: