Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ballmer: Windows Cloud vjen sė shpejti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Ballmer: Windows Cloud vjen sė shpejti   Thu Jan 29, 2009 10:44 amDrejtori ekzekutiv i Microsofit, Steve Ballmer, ka zbuluar javėn e kaluar disa prej detajeve tė sistemit tė ri operativ, qė synon tė ndihmojė programuesve tė zhvillojnė aplikacione tė Internetit.

Sistemi operativ, i njohur si Windows Cloud, pritet tė dalė muajin e ardhshėm dhe sipas Ballmer ėshtė njė projekt i ndarė nga Windows 7, sistemit operativ tė propozuar tė pasojė Windows Vista.

Ballmer, ka qenė i shkurtė nė detajet, por ka theksuar se strategjia softuerit nuk do tė thotė largimin e produkteve kyēe si Office, tėrėsisht nga kompjuteri juaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.do-talk.com
 
Ballmer: Windows Cloud vjen sė shpejti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Informatikė & Programim-
Kėrce tek: