Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 E-books

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: E-books   Thu Jan 29, 2009 10:53 am

Color Atlas Of Biochemistry (2004)

Autor: Jan Koolman,&nbspKlaus-Heinrich Rohm.Viti i publikimit dhjetor,2004.Ka 467 faqe.Ilustrume color te nje kualiteti te larte 2D & 3D.Eshte atlas fantastik...! Ky liber-atlas mund te perdoret nga studentet e mjeksise,biologjise,biokimise si dhe shkencave te ngjashme.Firma e publikimit THIEME. Po i jap 2 mundesi per download...KUJDES! nese lyp pasword tregoni..


Download:
4shared.com/file/12007165/b0ea9245/Color_Atlas_of_Biochemistry_2nd_Ed_J_Koolman_K-H_Roehm__Thieme2005_.html

ose

http://mihd.net/d9n2vk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.do-talk.com
 
E-books
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Informatikė & Programim-
Kėrce tek: