Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pocket Atlas Of Oral Diseases (2006)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Pocket Atlas Of Oral Diseases (2006)   Thu Jan 29, 2009 10:57 am

Pocket Atlas Of Oral Diseases
Autor: George Laskaris
Publikuesi: Thieme
Data e publikimit: 2005-nentor
Faqe: 377
Gjuha:Anglisht
Ka 355 Ilustrime me foto te nje kualiteti te larte.Atlasi mund te perdoret nga STOMATOLOGE,ORL,DERMATOLOGE,MJEK TE PERGJITHSHEM
Ky atlas i SEMUNDJEVE ORALE permban material mbi diagnozen dhe trajtimin e semundjeve orale.


DOWNLOAD:

rapidshare.com Pocket_Atlas_Of_Oral_Diseases__UPLOADED_BY__HTK_.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.do-talk.com
 
Pocket Atlas Of Oral Diseases (2006)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Informatikė & Programim-
Kėrce tek: