Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shkarko Antivirus

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Shkarko Antivirus   Thu Jan 29, 2009 11:17 am

Antivirus Symantec v10 per pc i plote i thjeshte ne instalim !
http://rapidshare.com/files/151849702/Symantec_Antivirus_Corporate_Edition_v10.0.rar.htmlSpybots per pc shoqerohet bashk me antivirus un personalisht keto perdor Symatec dhe spybots dhe pc eshte ok
http://rapidshare.com/files/151850564/spybotsd160.rar.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.do-talk.com
 
Shkarko Antivirus
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Shkarkime-
Kėrce tek: