Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Investimet greke nė rajon, mbi 15 miliardė euro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Investimet greke nė rajon, mbi 15 miliardė euro   Thu Jan 29, 2009 12:35 pmGazeta greke “Etnos” shkruan sot se mbi 15 miliardė euro janė investimet greke nė Evropėn Juglindore.

Mė shumė se 15 miliardė euro janė investuar nga biznesmenėt dhe kompanitė greke nė vendet fqinje.

“Kompanitė greke janė nga ato mė tė mėdha investuese nė Maqedoni, Shqipėri, Serbi, Bullgari dhe Rumani”, deklaroi ministri grek i ekonomisė dhe financave, Jorgos Alogoskufis.

Ministria e Ekonomisė e Greqisė ka propozuar themelimin e njė instituti pėr krijimin dhe vrojtimin e politikave nė rajonin e Evropės Juglindore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.do-talk.com
 
Investimet greke nė rajon, mbi 15 miliardė euro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Ekonomi & Biznes-
Kėrce tek: