Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Personazhi i Vitit..!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Personazhi i Vitit..!!   Wed Jan 28, 2009 1:02 pm

Mendova te hapja kete teme dhe tju ftoja te jepni vetem 2 emra qe ju mendoni se ai/ajo duhet te jete personazhi/personazhja e vitit 2008?Nga pergjigjet tuaja une do te perzgjedh 5 personazhe me te pelqyer nga ju dhe me pas une do ti kaloj ne sondazh.Personazhet mund te jene nga bota e politikes,artit,shkences,sportit,etj etj.Behet fjale gjithmone per ne Shqiperi.Mendoj se do jete dicka argetuese.

Dy emrat qe jap une jane:

1- Arjan ēani

2- Nini
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.do-talk.com
 
Personazhi i Vitit..!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Diskutime shoqerore-
Kėrce tek: