Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Studentet Shqipetare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Studentet Shqipetare   Sat Jan 31, 2009 12:50 pm

avantazhet dhe disavantazhet e studenteve qe ndodhen jashte kufirit

do te doja te dija nese ka studente ne kete forum.n.q.s po do kisha shume deshire te mesoja se si jane perballur keto me kete realitet, sa i lehte apo i veshtire eshte per secilin dhe sa ndjehe ato te realizuar ne kete qellim.

po e filloj un e e para meqenese e hapa kete teme. une studioj gazetari ne itali dhe jam ne vit te dyte.vitin e pare kam pasur shume veshtiresi si nga ana ekonomike ashtu edhe nga ana morale.problemi ekonomik ishte dicka e zgjidhshme, por ishte nostalgjia ajo qe nuk gjen kurre ilac.megjithate njeriun e con perpara kurajo dhe vullneti.

i fini giustificano i mezzi. po mesojme prinderit dhe veten me te gjitha...
do doja ta vazhdoja me tej kete diskutim, dhe per kete pres bashkepunimin tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.do-talk.com
 
Studentet Shqipetare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Arsimi-
Kėrce tek: