Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fakulteti i Ekonomisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Fakulteti i Ekonomisė   Sat Jan 31, 2009 12:52 pm

Arsimimi ne distance

Drejtuar gjithe atyre qu mund te dine ndonje gje!
Te dashur miq, kam nevoje per ndihmen tuaj. Une jam nga Durresi dhe jam ne marredhenie pune keshtu qe nuk kam kohe per te ndjekur nje fakultet diten.
Dihet qe ne kohen ku jetojme duhet te jemi shume te kualifikuar per t'i bere balle tregut te punes.
Si i behet te regjistrohem ne ndonje nga fakultetet ku lejohet arsimimi ne distance ne Shqiperi. Vjet pyeta ne sekretarite e univeristetit te Tiranes por sekretaret nuk dinin apo nuk donin te shpjegonin asgje.
Nese ndonjeri eshte i angazhuar ne kete llloj arsimimi mund te me sqaroje si e ka bere?
Ju faleminderit Ilira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.do-talk.com
 
Fakulteti i Ekonomisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Arsimi-
Kėrce tek: