Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fakulteti i Historisė dhe Filologjisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Fakulteti i Historisė dhe Filologjisė   Sat Jan 31, 2009 12:58 pm

histori-filologjiku shume veshtire per te fituar

Do te doja sillja disa shembuj ne lidhje me konkurimin ne kete fakultet.Jo vetem une por eshe shume nga miqte e mi qe konkuruan sivjet mbeten te zhgenjyer.e gjitha kjo sepse kuptohet "korrupsioni"ben te tijin.Shume konkurues mendonin se pike se pari kishte probleme me perllogaritjen e mesatares,le pastaj edhe dita e konkurimit.Me pak fjale nese do te fitosh ndonjeren nga deh=get e kesaj shkolle duhet te medohesh mire e te fillosh kurset private 1 vit me pare.Me vjen keq per te rijte qe duan te arsimohen por shteti shqiptar i privon nga kjo e drejte.mendoni edhe ju keshtu?Kam te drejte apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.do-talk.com
 
Fakulteti i Historisė dhe Filologjisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Arsimi-
Kėrce tek: