Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Arsimi Shqiptar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Arsimi Shqiptar   Sat Jan 31, 2009 1:00 pm

A duhet te konsiderohet mesatarja per pranim ne Universitet ne Shqiperi?

si mendoni qe eshte me mire: te kete nje mesatare te te 4 viteve te gjimnazit per pranimin ne shkolle te larte,apo jo,dhe pse..????

P.S.Aktualisht mesatarja ne Shqiperi eshte e vendosur.Pra eshte rregulli primar per tu pranuar ne shkollat e larta.Rregulli eshte ky:
kush e ka mesatare e kater viteve 10 merr 90 pike ne test.kjo vjen duke u ulur me uljen e mesatares.
ADELAIDA mund te me ndihmosh per rregullin se mua nuk me ka kap...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.do-talk.com
 
Arsimi Shqiptar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Arsimi-
Kėrce tek: