Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 per ty

Shko poshtė 
AutoriMesazh
zemra

avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 04/02/2009

MesazhTitulli: per ty   Wed Feb 04, 2009 11:10 am

E pabesushme, si po jetoj pa te pare pa e degjuar zerin tend te embel kur dikur ishim te pa ndar nga qasti qe ti u shfaqe ne jetten time.Me kujtohet kur ke ardhur si er e detit tek Une dhe me ke thene se ke pritur shum qe te me thuash se me don.Por kurr nuk me ke dashtur ashtu siq kam dashur te me duash,por as une kurr nuk arrita ta shpreh at dashuri e zjarrt qe ndisha per ty.Kaluan muaj e muaj e ti nuk shihesh fare.Pa ty jam krejtt i vetem.Kalojn Ore,ditte,muaj e muaj e Une gjithnje ne kerkim te zemres tende.Kam kuptuar qfar kam Humbur dhe tash pendohem pse jam gjall.GjithQka kam duruar per ty sepse tkam dashur.Me nostalgji te madhe i kujtoj te gjita qastet e paharrushme qe kena kaluar bashk.Kohen,Jeten,Rinin dhe Dashurin time do tja kushtoj Sinqeritetit dhe Bukuris tende.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: per ty   Thu Feb 05, 2009 6:35 am

Te lumt zemra ishte shume e bukur me pelqeu shume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.do-talk.com
 
per ty
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Dashuri Pasion-
Kėrce tek: